Rozkład jazdy Zarząd Transportu Metropolitalnego
Pszczyna ParkPszczynaPszczyna, gm. Pszczyna miasto, pow. pszczyński181Bieruń Plac Nobla
Rozkład jazdy
pn, wt, śr, czw, pt
4
520
6
737 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Autobusowy
8
9
1022 ?Kurs kończy bieg przy przystanku: Bieruń Plac Autobusowy
11
12
13
1437
15
1632
17
18
19
20
21
22
23
0
1
2
3